Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Katalog Tasarım Hizmeti

Katalog Tasarım Hizmeti, firmaların ürün, hizmet ve kurumsal kimliklerinin yer aldığı çalışmalara yönelik olarak profesyonel reklam fotoğrafçısı tarafından gerçekleştirilmektedir. Katalog tasarımları, firmaların tüm özelliklerinin yer aldığı, günümüz ve geleceğe yönelik olarak hazırlanan kalıcı çalışmalardır. Katalog tasarımı, firma için yapılan fotoğraf çekimleri ve sözlü anlatımlardan oluşmaktadır. Her firma için farklı bir katalog tasarlanmakta ve bu tasarım gerçekleştirilirken firmanın türü, hedef kitlesi, çalışmaları ve beklentileri ön planda tutulmaktadır.

Katalog çalışmaları firmanın kurumsal kimliğine, ürün ve hizmet türlerine yönelik olarak şekillenmektedir. Çalışmanın ve tasarımın en önemli unsuru firmaya ait olarak yapılan fotoğraf çekimleri olmaktadır. Profesyonel reklam fotoğrafçısı tarafından gerçekleştirilen ürün, hizmet, kurumsal ve mekan fotoğraf çekimleri, katalog tasarımında kullanılmaktadır. Fotoğraf çekim hizmetinin ardından firma ve reklam fotoğrafçısının belirlediği unsurlar belirlenmekte ve katalog tasarımı yapılmaktadır.

Katalog Tasarımının Önemli Unsuru; Fotoğraf Çekimi

Fotoğraf Çekimi, günümüz reklam ve tanıtım unsurlarının gerçekleştirilmesi için en önemli araç olmaktadır. Farklı sektörler içerisinde bulunan firmalar, sahip oldukları iş ve hizmet türlerini, görsel sunumlar ile kitlelere aktarmaktadır. Görselliğin ön planda olduğu tanıtım, pazarlama ve reklam alanı, iş sektörü içerisinde bulunan tüm firmaların ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir. Görsel sunumu oluşturan ürün, mekan, işletme ve kurumsal fotoğraf çekimleri, firmaların iş sürekliliğini devam ettirmektedir.

Reklam fotoğrafçısı tarafından gerçekleştirilen fotoğraf çekim hizmeti, farklı kategoriler altında değerlendirilmektedir. Reklam fotoğrafları başlıca ürün, hizmet, kurumsal, mekan ve katalog fotoğraf çekimi olarak birbirinden ayrılmaktadır. Her kategori için farklı fotoğraf çekim teknikleri ve konseptleri bulunmaktadır. Reklam fotoğrafçısı, hizmet sağladığı firmanın sektörü, iş alanı, hedef kitlesi ve beklentilerini göz önünde bulundurarak çekimlerini gerçekleştirmektedir.

NESS Reklam ve Katalog Tasarımı

NESS Reklam, sahip olduğu fotoğraf çeki hizmetini, katalog tasarımı ile bir bütün haline getirmiştir. 10 yıldır yaklaşık 400 firmaya hizmet sağlamakta olan NESS Reklam, katalog çalışmaları ve tasarımlarını da bünyesinde ekleyerek müşterilere kaliteli, anlaşılır ve ulaşılabilir hizmet anlayışını sunmaktadır. NESS Reklam katalog tasarımı hizmeti sağladığı firmaların başında LotusLab, Crozwise Sports, John Richardo, Maglieriapelle, Ateş A.Ş ve Nef Teknoloji isimleri gelmektedir.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: