Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Ateş A.Ş Katalog Fotoğraf Çekimi

Katalog fotoğraf çekimi için çalıştığımız Ateş A.Ş firması, önde gelen iş ve iş sağlığı malzemeleri ile sektörün önde gelen isimleri arasında yer almaktadır. Fabrika iş süreci içerisinde yer alan çalışanlar ve yapılan işlerde kullanılan malzemelerin iş sağlığını güvence altına alacak biçimde üretilmesi ve kullanıma sunulması gerekmektedir. Ateş A.Ş bu çalışma yaşamını esas alarak teknolojiyi yakından takip etmekte ve ürün yelpazesini geliştirmektedir. Türkiye genelinde toplam 20 pazarlama uzmanı bulunan firma, müşterilerin istek, beklenti, sipariş ve sorunları ile profesyonel olarak yakından ilgilenmektedir. Hırdavat ve nalburiye sektöründe yer alan güçlü firmaların ülke içinde ve uluslararası alandaki satış ve pazarlamalarını yapan şirket, ekonominin büyümesi ve gelişmesi ilkeleri ile çalışmaktadır.

Katalog Çekimi ve Tasarımı

Katalog fotoğraf çekimi, şirket ve firmaların sahip olduğu çeşitli mecralarda kullanacağı fotoğrafların oluşturulması amacı ile yapılmaktadır. Şirketin vizyon ve misyonu algılanıp, yapılan işin doğru biçimde yansıtılması ve sahip olunan ürünlerin vurgulanması, Katalog çekimlerinin ana temelini oluşturmaktadır. Çekimler, şirket ve firmanın bulunduğu yerde, işin yapıldığı alanda veya ürünlerin yer aldığı mekanlarda gerçekleştirilmektedir. Sektörde yer alan firmalar, internet platformlarında veya basılı yayın olarak oluşturdukları katalog çekimleri ile kendilerini ifade etmekte, kalitelerini yansıtmakta ve prestijlerini arttırmaktadırlar. Bu nedenle fotoğraf çekimleri, firmanın ürün ve iş faaliyetlerinin ne olduğuna bağlı olarak gereken özellik ve dikkat çekiciliği sağlamaktadır. Çekimlerin esas noktası, kitlelerin bu fotoğraflar ile şirket ve firmanın iş alanını, kalitesini ve sektörün diğerlerinden farklı olan unsurlarını ön plana çıkarmaktır.

Ness Reklam ve Ateş A.Ş Katalog Fotoğraf Çekimi

Ateş A.Ş firmasının katalog fotoğraf çekimlerini, İstanbul’un Avcılar semtinde bulunan fabrikasında gerçekleştirerek, ürünlerin iş alanında ve bireylerin faaliyet sırasındaki görünümlerini yansıtmayı esas aldık. Çekimlerimizi, fabrika ortamında model eşliğinde gerçekleştirmemizin sebebi, yapılan işin hangi aşamalarda ve nasıl gerçekleştirildiğini göstermektir. Böylece uluslararası alanda faaliyet gösteren firmanın arka yüzünü göstererek, sektördeki işveren ve kitleler tarafından doğru algılanmasını esas alan bir çalışma ortaya çıkardık.

Yapılan işin ve firmada bulunan ürünlerin, doğru algılanması, fotoğrafların hangi kurgular ve kadraj açıları ile çekilmesine bağlıdır. Profesyonel fotoğrafçı, çalıştığı firma ile birlikte ortak noktalara vararak gerekli teknik bilgisi ve ekipman ürünleri ile fotoğraf çelimlerini gerçekleştirmektedir. Yapılan çekimlerde alınan kareler, gerekli ışık ve renk ayarlamalarının yapılmasının ardından, kullanılacağı platform veya mecraya göre biçimlendirilmektedir.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: