Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Katalog Fotoğraf Çekimi

Katalog fotoğraf çekimi, çeşitli sektörler içerisinde yer alan firmaların ürün, mekan veya faaliyet alanlarının tanıtılmasına yönelik olarak gerçekleştirilmektedir. Firmanın kurumsal kimliğini ortaya koyan katalog çekimleri ürün, mekan, inşaat ve tekstil gibi kategorilere ayrılmaktadır. Katalog çekimlerinin öncelikli amacı firmanın sahip olduğu üretim ve iş alanını ön plana çıkartarak tanıtmaktır. Yapılan fotoğraf çekimleri, tanıtım faaliyetlerini gerçekleştirmenin yanı sıra firmanın kalitesini ve ticari alandaki konumunu aktararak, var olan prestijini yükseltmektedir. Katalog fotoğraf çekimleri, şirketlerin basılı yayınlarında ve internet sitelerinde kullanılmaktadır.

Firma ve Ürünlerin Tanıtım Çalışması; Katalog Çekimi

Katalog çekimleri, şirket ve markaların internet ve basılı yayınlarda kullanılmaktadır. Katalog tasarımları ve kullanılan fotoğraflar, uzun ömürlü ve kalıcı çalışmalar oluşturmaktadır. Çeşitli mecralar üzerinde yer alan bu çalışmalar, firmaların kurumsal yüzünü de ortaya koymaktadır. Şirket ve firmanın sektördeki kalitesi, prestiji, güvenilirliği ve üretim kapasitesi, yapılan katalog çekimleri ve çalışmaları ile hedef kitleye ulaştırılmaktadır. Üretim faaliyetleri, çalışma alanı ve ürünler, katalog çalışmalarının temelini oluşturmaktadır. Sektörün önde gelen firma ve markaları, oluşturdukları kataloglarda, kendilerini ifade ettikleri fotoğraf çekimlerine, tanıtım yazılarına, firmanın geçmiş ve gelecek hakkındaki bilgilerine yer vermektedirler.

Ness Reklam ve Katalog Çekim Hizmeti

Ness Reklam Ajansı, fotoğrafçılık hizmetleri arasında yer alan Katalog Çekimleri ve Katalog Tasarım Çalışmaları alanında 100’e yakın referans firma ismine sahiptir. Yapılan katalog çekimleri ve tasarımları temel olarak ürün, otel, mağaza, inşaat ve kurumsal çekimleri kapsamaktadır. Şirketlerin ve firmaların iş alanı, faaliyet biçimleri ve ürünleri, fotoğraf karelerine aktarılarak oluşturulan katalog çalışmalarında kullanılmaktadır.

Ness Reklam olarak, gerçekleştirdiğimiz katalog çekimlerinde firmanın istek ve beklentilerini, çekimi yapılacak ürün ve hizmetin çeşidini ön planda tutmaktayız. Katalog çalışmasında kullanılacak olan fotoğraf çekimlerini hizmet alanında olanlar firmanın mağaza, inşaat veya fabrika merkezlerinde, ürünler ise stüdyo ortamında gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel fotoğraf ekipmanları, üst düzey teknik bilgi ve deneyim unsurlarını bir arada bulundurarak gerçekleştirdiğimiz fotoğraf çekimlerini, çeşitli programlar ile düzenleyerek tamamlamaktayız. Fotoğraf çekimlerinin yapılmasının yanı sıra katalog tasarımları da çalışmalarımız ve hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: