Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

İtina Et Gıda Fotoğraf Çekimi

Gıda Fotoğraf Çekimi, firmaların üretim ve satışını yaptığı ürünlerin müşterilere ulaştırılması amacı ile yapılmaktadır. Gıda satışlarının en önemli unsuru görsel sunumdur. Müşterilerin ilk odak noktası olan fotoğraf çekimleri, gıdaların doğru biçimde tanıtılması ve hedeflenen satışlara ulaşması için profesyonel olmak durumundadır. Gıda fotoğraf çekimleri, firmanın internet sitesinde, menü ve katalog tasarımlarında, reklam araçları ve ambalaj paketleri üzerinde yer almaktadır.

Gıda fotoğraf çekimleri, öncelikle göze hitap edeceği için ilgi çekici, iştah açıcı ve ürünü almaya teşvik edici özelliklere sahip olması gerekmektedir. Gıdaların kalitesi, lezzeti ve sunumu, fotoğraf karelerine profesyonel biçimde aktarılmalıdır. Çekimleri gerçekleştiren profesyonel reklam fotoğrafçısı, teknik bilgisi, teknolojik donanımı ve bakış açısı ile kurguladığı fotoğraf çekimlerinde firmanın beklentilerini ön planda tutmaktadır. Müşteri kapasitesini ve satış oranını belirleyecek olan gıda fotoğrafları, müşteride olumlu izlenim bırakacak tanıtımlara ve iştahı arttıran görselliğe sahip olmaktadır.  Ness Reklam olarak gerçekleştirdiğimiz gıda çekimleri arasında İtina Et firması yer almaktadır. İtina et, kaliteli ve güvenilir ürün çeşitliliği ile birçok restoran ve otel mutfağında yer almaktadır. Ürün çekimlerini beyaz arka plan üzerinde gerçekleştirerek sadeliği ön planda tuttuk. Et çeşitlerinden pirzola, kuşbaşı ve bonfile türlerini ön planda tutarak profesyonel fotoğraf karelerine aktardık. Firmanın sektördeki güvenilirliği, kalitesi ve prestiji, satışları ile doğru orantılı olacak biçimde reklamını yapacak olan fotoğraf kareleri, internet platformlarında, katalog çalışmalarında ve reklam mecraları üzerinde kullanıldı.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: