Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

İdil Banu Mimarlık Fotoğraf Çekimi

“İdil Banu Mimarlık, İç Mekan Tasarımı”

İdil Banu Mimarlık Fotoğraf Çekimi, firmanın proje tanıtımının yapılmasına yönelik olarak gerçekleştirilmiştir. Sektörde yer alan çeşitli firmalar için iç ve dış mekan çözümleri sunan İdil Banu Mimarlık, Özcan Home – Göktürk projesine imza atmıştır. Fotoğraf karelerine aktararak tanıtım ve reklamını yapmış olduğumuz Özcan Home, İdil Banu Mimarlık imzası taşımaktadır. Mimarlık firmasına ait olan ve çekimlerini gerçekleştirdiğimiz projeler arasında, Sevinç Aydınlatma, Özcan Aydınlatma, Metro Market ve Misaki mekanları yer almaktadır.

Göktürk Home Projesi, İdil Banu Mimarlık

İdil Banu, kongre ve fuar standları tasarım ve mimarisini gerçekleştirmek üzere 2009 yılında kurulmuştur. Yurtiçi ve yurtdışı genelinde tanınmış olan birçok marka isme hizmet sağlayan İdil Banu Mimarlık, iç ve dış mekan çözümlemelerine de sahiptir. Çalışma prensipleri içerisinde müşteri sürekliliği ve memnuniyetini sağlamak olan firma, dinamik, genç, yenilikçi ve uzman takım ruhu ile işlerini sürdürmektedir.

Göktürk Home Projesine imza atmış olan İdil Banu Mimarlık, projesini iç mekan dekorasyon çalışması altında gerçekleştirmiştir. Hizmet, 2016 yılında gerçekleştirilmiş olup, yenilikçi, modern ve minimal tavır bir araya getirilmiştir. Proje, ağırlıklı olarak günümüz dekorasyon modasının unsurlarına sahip olarak geliştirilmiştir. Dekorasyon tasarımında sarı, gri, siyah ve krem renk tonları tercih edilmiştir. Seçilen her mobilya, aksesuar ve dekorasyon ürünü, mimari yapının özelliklerine göre belirlenmiştir. Dekorasyonun oluşum aşamasında müşteri istek ve beklentileri önemli rol oynamıştır. Tasarım, derin ve ayrıntılı bir araştırma sürecinin sonunda hayata geçirilmiş ve tamamlanmıştır.

İç Mekan Fotoğraf Çekimi

İç Mekan Fotoğraf Çekimi, işletme, firma, şirket ve mağazaların iç tasarımının müşterilere ulaştırılması amacı ile yapılmaktadır. İç mekan çekimleri, mimari fotoğraf çekimi kategorisinde yer almaktadır. Fotoğraf çekimlerinin yapılmasının öncelikli amacı firmayı tanıtmak ve sektördeki iş devamlılığını sağlamak olmaktadır. İç mekan tanıtım fotoğrafları, ev, residence, otel, mağaza, şirket, atölye ve restaurant firmalarına sağlanan bir hizmettir. Çekimi yapılan mekanın mimari yapısı, dekorasyon özellikleri, mobilyaları ve renk tasarımları gibi birçok unsur, fotoğraf karelerinde farklı açılar ile ele alınmaktadır. Fotoğrafların amacına ulaşması için önemli unsurlar bulunmaktadır. Bu unsurlar; fotoğrafların doğru kadraj ve perspektif açıları çekilmesi ve istenilen özelliklerin ön planda tutulmasıdır. Kaliteli ve profesyonel olarak gerçekleştirilen iç mekan fotoğraf çekimleri anlaşılır, dikkat çekici, anlatımı iyi ve akılda iz bırakan özelliklere sahip olmaktadır.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: