Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Hanedan Restaurant Mekan & Yemek Fotoğraf Çekimi

Restaurant fotoğraf çekimi, Mekan & Yemek fotoğraf çekimi hizmetleri arasında yer alarak, kalitenin yansıtılması ve müşteri kapasitesinin belirlenmesine yönelik olarak gerçekleştirilmektedir. Restaurantın mimari yapısı, ürün çeşitliliği ve dekorasyonu, müşterilerin ilk izlenimlerini oluşturmaktadır. Mekanın görsel kalitesi ve sahip olduğu özellikler, müşteriler ve yemek hizmeti arasında bağlantıyı kurmaktadır. Mekanın tercih edilme oranı sahip olduğu dizayn, renk kullanımı, manzara, konfor, yemek çeşitliliği ve hizmet kalitesi ile oluşmaktadır. Bu sebeple restaurantın var olan tüm özelliklerini müşterilere ulaştırma amacı ile yapılmaktadır.

Restaurant çekimlerinde öncelikli olarak mekan çekimleri yapılmaktadır. Fotoğraflarda mekanın dekorasyonu ve önemli detayları ön plana çıkartılmaktadır. Müşterilerin ilgisini çekecek olan tüm detaylar, profesyonel fotoğraf karelerine aktarılmaktadır. Doğru bakış açısı ve perspektif ile çekilen mekan fotoğraflarının ardından, menü çekimi gerçekleştirilmektedir. Menüde yer alan yemek ve tatlı çeşitleri, iştah açacak sunumlar ile hazırlanarak, fotoğraf karelerine aktarılmaktadır.

Profesyonel Tanıtım Fotoğrafları…

Firmanın müşteri kapasitesini belirleyecek olan fotoğraf çekimleri, akıllarda izlenim bırakacak ve iştah kabartacak özelliklere sahip olmaktadır. Fotoğrafların firma kalitesini ve hizmetini hedef kitleye doğru biçimde aktarabilmesi, çekimlerin profesyonel reklam fotoğrafçısı tarafından yapılmasını öngörmektedir. Yüksek donanıma sahip olan profesyonel fotoğrafçı, restoran çekimlerinde müşterilerin ilgisini çekecek ve olumlu izlenim yaratacak detaylara önem vermektedir.

NESS Reklam, Hanedan Restaurant Fotoğraf Çekimi

İstanbul’un Beşiktaş semtinde bulunan Hanedan Restaurant, zengin menüsü ve boğaz manzaralı mekanı ile müşterilerin dikkatini çekiyor. İskele karşısındaki konumu ile kolay ulaşılabilir konumda olan Hanedan Restaurant, her gün onlarca müşterisine kusursuz hizmet sağlamaktadır. Ness Reklam olarak, Hanedan Restaurant mekan çekimlerini gerçekleştirerek, bu çekimlerde mekanın sahip olduğu detayları ön plana çıkarttık. Mekanın sade dekorasyonu ve mimari yapısını profesyonel fotoğraf karelerine aktararak, sahip olduğu manzarayı da kadraj içine aldık.

NESS Reklam, Hanedan Restaurant Menü Çekimi

Hanedan Restaurant, zengin menüsü içerisinde tüm et yemek ve ızgara çeşitlerini barındırmaktadır. Menü içeriğinde yer alan et ve meze çeşitleri, lezzetinin yanı sıra sunumları ile de müşterilerin beğenisini kazanmaktadır. Mekan çekimlerini gerçekleştirdiğimiz Hanedan Restaurant’ın yemek menüsünde bulunan ve en çok tercih edilen çeşitleri, fotoğraf çekimlerimize ekledik. Menü ve yemek çekimlerini, mekanın içerisinde taze hazırlanmış olarak, doğru ışık düzeyi ve bakış açıları ile gerçekleştirdik.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: