Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Gülümse Diş Kliniği Fotoğraf Çekimi

Gülümse Diş Kliniği Fotoğraf Çekimi, kurumsal tanıtım fotoğrafları arasında yer alarak klinik ve hizmetinin tanıtılması amacı ile gerçekleştirilmiştir. Hizmet sektörü içerisinde yer alan diş kliniklerinin tercih edilmesi için en önemli unsurlar, kaliteli ve titiz hizmet anlayışıdır. Bu nedenle kliniklerin her biri, diğer işletmeler gibi tanıtım fotoğraflarına ihtiyaç duymaktadır. Halka ulaştırılan fotoğrafların, klinik hizmetini, titizliğini, mekanın düzenini ve temizliğini, personel kadrosunu yansıtması gerekmektedir. Bu nedenle klinik fotoğraf çekimleri, mekan, personel, iş süreci ve hizmeti gibi birçok unsuru içerisinde barındırmaktadır. Böylelikle sahip olunan her unsur, halka ulaştırılacak ve geri dönüş sağlanacaktır. Hizmet sektörünün devamlılığı için gerekli olan tanıtım fotoğraf çekimlerinin kaliteli, profesyonel ve anlaşılır özelliklere sahip olarak yapılması önemli olan diğer unsurdur. Bu nedenle işletmeler, hizmet aldıkları fotoğrafçının ve fotoğraf ajansının alanında uzman, deneyim ve tecrübeli kişiler olmasını istemektedir. Bu nedenle kapsamlı bir araştırmanın sonunda deneyimli, referans sahibi ve kaliteli çalışmalara sahip olan reklam ajansları, firmalar tarafından seçilmektedir. Profesyonel fotoğrafçı tarafından gerçekleştirilen fotoğraf çekimleri, çeşitli ekipmanlar dahilinde organize edilmektedir. Fotoğraflar çekimlerinin çeşitleri ve özellikleri, firmanın türüne, beklentilerine, fotoğrafların kullanılacağı ortama ve hedef kitleye göre şekillenmektedir.

Gülümse Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Gülümse Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği; profesyonel ve uzman diş hekimi kadrosu ile güvenliğin ve kaliteli hizmetin esas alındığı bir işletmedir. Poliklinik hizmetleri içerisinde estetik, implant, ortodonti, çocuk diş hekimliği, diş eti hastalıkları tedavisi ve kanal tedavisi bulunmaktadır. Merkez, temiz çalışma ortamı, yüksek donanıma sahip poliklinik ürünleri ve uzman kadrosu ile yeni nesil bir hizmet anlayışı sunmaktadır. Polikliniğin halk tarafından doğru ve güvenilir bir biçimde algılanması için tanıtım çekimleri, ajansımız tarafından gerçekleştirilmiştir. Tanıtım fotoğraf çekimleri kurumsal kimliği yansıtacak unsurlara sahip olmuştur. Kliniğin kullanım alanları, ürünler, personel kadrosu ve iş süreci, fotoğraf çekimleri arasında yer almıştır. Böylelikle müşterilerin güvenilirliğini karşılayan ve tercih etme oranını arttıran çekimler ortaya çıkartılmıştır. Fotoğraf çekimleri, doğru kadraj açıları ve ışıklandırma sistemi ile gerçekleştirilerek, bilgisayar programları ile desteklenmiştir.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: