Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Grafik Tasarım Hizmeti

Grafik Tasarım Hizmeti, NESS Reklam tarafından çeşitli sektörler içerisinde yer alan firmalara sağlanan bir hizmet çeşididir. Fotoğrafçılık hizmetleri ile bir bütün haline gelerek hemen her sektörde ihtiyaç duyulan grafik tasarım hizmeti, NESS Reklam tarafından 10 yıldır sürdürülmektedir. Reklam fotoğraf çekim üzerine kurulmuş olan ajans, bünyesinde fotoğrafçılığın gerektirdiği diğer hizmet alanlarını da barındırmaktadır. Katalog tasarımı, grafik tasarım, web tasarım ve reklam yönetimi, NESS Reklam tarafından müşterilere sağlanmaktadır. Fotoğraf çekimi ve  katalog tasarımı, reklam ajanslarının sağladığı hizmetlerin başında gelmektedir. Bu hizmetler ise günümüzde grafik ve web tasarım ile bütünleşmiş bir yapıdadır. NESS Reklam Ajansı, günümüz firmalarının tüm beklenti, istek, ihtiyaç ve iş sürekliliğini karşılayacak olan hizmet çeşitlerini içerisine almaktadır. Bu hizmetler doğrultusunda yaklaşık 400 firma ile birlikte çalışamalar sürdüren reklam ajansı, gün geçtikçe farklı sektörler içerisinde yer alan çeşitli firmaları da referans isimleri arasına eklemeye devam etmektedir.

Grafik Tasarım Nedir?

Grafik tasarım, öncelikle bir mesajın, bilginin veya herhangi bir metanın hedeflenen kitleye iletilmesi için yapılan görsel ve metin tasarımlarıdır. İki veya üç boyutlu olarak geliştirilen ve ortaya çıkartılan grafik tasarım, yaratıcılık ile doğru orantılıdır. Ekran, baskı, mimarlık, ambalaj ve animasyon gibi alanları kullanan sektörler, grafik tasarım unsurunu sıkça kullanmaktadır. Grafik tasarım birçok unsuru içerisine almaktadır. Bu unsurlar, karşıtlık, hareket, ritim, görüntü, oran, birlik ve tekrarlama olarak sıralanmaktadır. Tüm bu olguların bir araya gelmesi, grafik tasarımının oluşum aşamalarını içerisine almaktadır.

Grafik Tasarım Neden Gereklidir?

Grafik tasarım, yeni iletişim teknolojileri ve iş dünyası için büyük bir önem taşımaktadır. İş yaşamı içerisinde ihtiyaç duyulan birçok unsur ve alan, grafik tasarıma ihtiyaç duymaktadır. Kartvizit, broşür, afiş, kurumsal kimlik, logo ve infografik gibi tasarımlar, grafik tasarım ile birlikte oluşturularak ortaya çıkartılmaktadır. Firmaların yeni iş dünyası içerisinde kaliteli, anlaşılır ve prestijli bir biçimde yer alması, görsel olarak anlatımın doğru biçimde yapılmasına bağlı olmaktadır. Bu da grafik tasarımın her sektör ve firma çeşidi için farklı alanlarda gerekli olduğunu göstermektedir.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: