Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

GoldenWay Hotel Fotoğraf Çekimi

GoldenWay Hotel Fotoğraf Çekimi, NESS Reklam ajansı tarafından reklam ve tanıtım alanları için gerçekleştirilmiştir. Otel fotoğraf çekimleri,E-ticaret siteleri, katalog ve broşür çalışmaları, reklam verilecek kitle iletişim araçlarında kullanılmak üzere yapılmıştır. Hedef müşteri kitlesine ulaştırılan fotoğraf çekimleri, otelin tüm özellikleri, kullanım alanları ve ayrıcalıkları göz önüne alınarak ve birbiri ile harmanlanarak tasarlanmıştır. Fotoğraf çekimlerinin öncelikli amacı oteli tanıtıp müşteri portföyünü belirlemeye yönelik olurken, ayrıcalıklar ve hizmet olanakları da fotoğraf karelerinde yer almıştır.

Otel Tanıtım Fotoğraf Çekimi

Otel Tanıtım Çekimi, otelin fotoğraflar ile tanıtılarak hedeflenen müşteri kitlesine ulaşması ve tercih edilme oranının artması amacı ile yapılmaktadır. Oteller, sahip oldukları tüm özellik ve ayrıcalıkları ile fotoğraf karelerine aktarılarak reklam araçları üzerinde yer almaktadır. Otel tanıtım fotoğraf çekimlerinde otelin odaları, ortak kullanım alanları ve hizmet olanakları esas alınmaktadır. Otel fotoğraf çekimleri profesyonel reklam fotoğrafçısı tarafından, geniş kadraj açıları ve doğdu ışıklandırma olanakları ile yapılmaktadır. Fotoğraflarda odaların her biri, banyolar, salon ve sosyal alanlar, restaurant spor salonu ve hizmet olanakları yer almaktadır. Otelin fotoğraf çekimlerinde yer alan her alan, mimari yapı ve tasarım özellikleri ön planda tutularak fotoğraflara aktarılmaktadır. Yapılan ve müşterilere ulaştırılacak olan fotoğraf çekimleri, otelin web sitesi, dergi, katalog ve broşür çalışmalarında kullanılmaktadır.

.NESS Reklam ve GoldenWay Hotel Fotoğraf Çekimi

.NESS Reklam ajansı kurulduğu ilk tarihten itibaren referansları arasına İstanbul, İzmir ve Ankara genelinde bulunan otelleri eklemeye devam etmektedir. İstanbul’un Esenler semtinde bulunan 4 yıldızlı GoldenWay Hotel, referanslar arasında yer alan kaliteli ve prestijli isimler arasında yer almaktadır. Konumu, mimari yapısı, tasarımı ve hizmet olanakları ile geniş müşteri kitlesine sahip olan otel, kalitesini profesyonel reklam fotoğrafları ile müşterilere ulaştırmaktadır. Ajansımız tarafından gerçekleştirilen tanıtım fotoğraf çekimlerinde oda, banyo, salon, restoran ve hizmet olanakları yer almıştır. Ayrıca dekorasyon, ürünler ve yiyecek içecekler de kadraja alınan önemli ve dikkat çeken unsurlar olmuştur. Otelin mobilya, renk ve desen kullanımları, hizmetleri ve olanakları kadar ilgi odağı olmaktadır ve bu nedenle çekimlerde fotoğraf karelerine ve kadraja alınmaktadır.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: