Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Giyim Fotoğraf Çekimi

Giyim fotoğraf çekimi, tekstil firmalarının ürünlerini tanıtmak ve satışını sağlamak için gerçekleştirilmektedir. Giyim tekstil firmaları, üretimini yaptıkları veya tedarik ettikleri ürünlerinin satışını gerçekleştirmek için reklam araçlarına ihtiyaç duymaktadır. Tanıtım, pazarlama ve reklam unsurları gerçekleştirilen giyim ürünleri, pazar piyasasında yer edinerek müşterilere ulaştırılmaktadır. Geniş kitlelere ulaşan giyim firmaları, E-ticaret satışları, katalog çalışmaları ve kitle iletişim reklam araçları üzerinde, profesyonel fotoğrafları kullanmaktadır. Giyim fotoğraf çekimleri, profesyonel reklam ajansı ve fotoğrafçısı tarafından stüdyo içerisinde, farklı iç ve dış mekanlarda, model eşliğinde gerçekleştirilmektedir.

Giyim ve moda fotoğraf çekimi, satış platformlarının dışında katalog, dergi, broşür, kitle iletişim araçları ve tanıtım mecraları üzerinde yer almaktadır. Fotoğraflar, ürünlerin doğrudan satışını gerçekleştirmenin yanı sıra tanıtılması ve firmanın isminin güçlendirilmesi amacı ile bu araçlarda kullanılmaktadır. Markanın ürünleri ve kendisi, hedef kitleye aktarılan profesyonel fotoğraf çekimleri ile birlikte tanıtılmaktadır. Firmanın hedeflemiş olduğu satış oranı, ürünlerin doğru biçimde fotoğraflara aktarılması, müşterilere ulaştırılması ve tanıtılması aşamaları ile gerçekleşmektedir.

Katalog Fotoğraf Çekimi

Giyim sektörü içerisinde yer alan firmalar, ürün tanıtımları katalog tasarımları ile kalıcı kılmaktadır. Firmanın kalıcı ve nitelikli çalışmaları olan katalog tasarımları, ürünlerin fotoğraf çekimleri ve özelliklerden oluşmaktadır. Katalog fotoğraf çekimlerindeki temel amaç ürünlerin doğru biçimde anlatılarak, firmanın kalite ve prestijini de ortaya koymaktır. Böylelikle firmanın vizyon, misyon, üretim süreci, kalite ve sektördeki yeri de kalıcı bir biçimde basılı veya internet ortamında hazırlanan katalog çalışmasına aktarılmaktadır.

E-ticaret Fotoğraf Çekimi

Tekstil ve giyim ürünlerinin günümüzdeki satış alanı E-ticaret siteleri ve sosyal medya araçları olmaktadır. Firmalar, sahip oldukları ürünlerin satışlarını, kendi internet siteleri, kurumsal satış siteleri ve sosyal medya hesapları üzerinden gerçekleştirmektedir. Ürün fotoğraf çekimleri, müşterilerde merak uyandıran, ilgi çekici ve beklentileri karşılayacak özelliklere sahip olarak gerçekleştirilmektedir. Her internet platformu için farklı konsept ve görünümlere sahip olan çekim türleri tercih edilmekte ve çekimlere modeller eşlik etmektedir.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: