Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Fuar Video Çekimi

Fuar Video Çekimi, firmanızın katılmış olduğu fuarları ve stantlarınızı göstermek üzere yapılan etkili bir iletişim aracıdır. Daha geniş kitlelere, daha büyük markalara ve çok fazla müşteriye ulaşabilmek için faaliyetlerinizi göstermelisiniz. Web sitenizde, sosyal medya araçlarınızda ve katılımcı olduğunuz toplantılarda kendinizi göstermenin en iyi yolu fotoğraf ve video tanıtımlarınızdır. Markanızın sahip olduğu faaliyet alanını, ürettimlerinizi ve sağladığınız hizmetleri göstermek için tanıtım video ve fotoğraflarına önem vermelisiniz. Fuar video çekimi hizmeti ile katılmış olduğunuz fuarları tüm dünyaya aynı görseller ile ulaştırabilirsiniz. Videonuz, şirketinizin vizyon ve misyonunu ortaya çıkaracaktır.

Dünya genelinde hemen her sektör için fuarlar düzenlenir. Ayakkabı üreticilerinden endüstriyel makine üreticilerine kadar her firmanın katılabileceği fuarlar, fotoğraf ve videolar ile kalıcı olmaktadır. Bir firmanın tüm özelliklerini gösteren fuarlar, video çekimi projelerini de içermektedir. Katıldığınız fuarı, tüm yayınlar üzerinden profesyonel biçimde göstermek için siz de bir video çekim projesinden yararlanabilirsiniz. Profesyonel video çekimi hizmetimiz ile standınızı, ürünlerinizi, çalışanlarınızı, müşteri ilişkilerinizi ve daha birçok özelliği ön plana çıkartabilirsiniz.

Video Çekimi Neden Gereklidir?

1-Video En Etkili Tanıtım Aracıdır; Video çekimi, öncelikle bir iletişim ve tanıtım aracıdır. Sahip olduğunuz video ile yurtdışına açılabilir ve firmanızı geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz. İstanbul’daki ofisinizden paylaştığınız bir video ile Pakistan’da yaşayan bir iş adamına ulaşma imkanına sahip olabilirsiniz.

2-Vizyon ve Misyonu Gösterir; Şirket hacminiz yüksek olabilir, bir fabrikanız vardır, çalışan sayınız çoktur ve iş güvenliğine önem verebilirsiniz. El yapımı, kaliteli ürünler üretiyor olabilirsiniz. Ancak bunu sizden başka kim biliyor? Video size bu imkanı sağlar ve kendinizi daha iyi göstermenize yardımcı olur.

3-İş Hacminizi Genişletir; Markanızı ne kadar iyi tanıtırsanız, çalışma alanınız da aynı ölçüde genişleme gösterir. Sizi daha fazla müşteri görüyor ve özelliklerinizi biliyorsa, artık sizinle çalışmak isteyecektir. Ürünlerinizin el yapımı olduğunu gösteriyorsanız, daha fazla kişi sizden ürün satın alacaktır. İş güvenliğine önem veriyorsanız, saygınlığınız artacaktır. Bunlar ve daha fazlası için gerekli olan unsurlar şirket tanıtım video çekimi ve fuar video çekimidir.

 

POST A COMMENT

%d blogcu bunu beğendi: