Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Fuar Çekimi

Fuar Çekimi, fuar merkezinde yer alan firmaların tanıtım ve reklam unsurlarını gerçekleştirme üzere profesyonel olarak yapılmaktadır. Fuara katılan firmalar, ticari yaşamlarını ve ilişkilerini sunmak amacı ile fuar fotoğraf çekimlerine önem vermektedir. Fotoğraflar, profesyonel olarak farklı kadraj açıları doğrultusunda yapılmaktadır. Fotoğrafların kullanıldığı alanlar, internet siteleri, katalog çalışmaları, reklam afişleri, seminer ve toplantı sunumlarında yer almaktadır. Ayrıca firmanın sahip olduğu kurumsal, ürün veya katalog fotoğraf çekimleri, fuar merkezinde ekran veya afişler üzerinde de kullanılmaktadır.

Fuar Tanıtım Çekimi

Fuar merkezlerinde gerçekleştirilen fotoğraf çekimleri, firmanın fuara katılmış ve ticaretini sürdürmüş olmasının bir kanıtı niteliğindedir. Firmanın ekonomik ve prestij devamlılığını sağlayan fuar organizasyonları, fotoğraf karelerine aktarılarak kalıcı olmaktadır. Fuarda sergilenen ürünler, çalışan ve görevli portföyü, fotoğraf çekimlerinde yer almaktadır. Bu fotoğraflar firmanın internet sitesinde, reklam araçlarında ve katalog çalışmalarında kullanılmaktadır. Böylelikle yapılan iş ve ticari hacim, müşterilere sunulmaktadır.

Kurumsal ve Ürün Tanıtım Çekimi

Firmaların kurumsal ve ürün fotoğraf çekimleri, katıldıkları fuar, toplantı, seminer, tanıtım ve showroomlarda kullanılmaktadır. Firmanın ve sahip olduğu ürünlerin görseller ile anlatılması, kalıcı ve devamlı iş süreçlerini beraberinde getirmektedir. Bu nedenle farklı sektörler içerisinde yer alan çeşitli firmalar, sahip oldukları kurumsal kimlik, hizmet ve ürün özelliklerini fotoğraf kareleri ile birlikte farklı alanlardaki kitlelere aktarmaktadır. Fuarlar da bu alanlardan biri olarak firmanın kendi tanıtımını gerçekleştirdiği ve birçok iş anlaşmasının yaşandığı merkezlerdir. NESS Reklam, kuruluşunun ilk yılından itibaren katalog, kurumsal ve ürün fotoğraf çekimi hizmetlerini sağlamaktadır. Farklı firmalar için sunulan bu hizmetler, tanıtım, reklam ve satış alanlarının gerçekleştirilmesi için kullanılmaktadır. Fotoğraf çekimleri firmaların internet sitelerinde, katalog çalışmalarında, toplantı ve seminerlerinde yer edinmektedir. Wirtgen Group, NESS Reklam Ajansı ile birlikte çalışarak fuar fotoğraf çekimi hizmetinden yararlanmıştır. Çekimler, firmanın sahip olduğu araç çeşitliliği ve kurumsal kimliğini yansıtmak üzere yapılmıştır. Fotoğraf çekimleri, firmanın katılmış olduğu geniş çaplı fuar merkezlerinden birinde gerçekleştirilmiştir.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: