Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Fabrika Tanıtım Çekimi

Fabrika Tanıtım Çekimi; Fabrika’nın üretim sahasını, çalışanlarını, teknolojisini, iş gücünü ve diğer standartları gösteren çalışmalardır. Fotoğraf ve video çalışmaları, fabrikaların yurtiçi ve yurtdışında aktif olarak faaliyet göstermesinin en güvenilir göstergesidir. Üretimden paketlemeye kadar her aşama, bu çalışmalar içerisinde yer alır ve müşterilere sunulur. Böylelikle firma, daha güvenilir ve sağlam adımlar ile müşterilerine ulaşabilmektedir. Peki fabrika tanıtım çekimi neden gereklidir ve nerelerde işinize yarayacaktır?

Fabrika Tanıtım Çekimi;

1- Fabrika fotoğraf ve video çekimlerinin öncelikli amacı, bir üretim firması olduğunuzu göstermektir. Üretim alanınızı görmeyen diğer firma ve müşteriler sizin bir tedarikçi olduğunuzu düşünebilir.

2- Bünyenizde kaç çalışan olduğunu gösterir. Üretim, montaj, paketleme ve dağıtım alanında çalışan işçilerinizin sayısını göstermenizi sağlar.

3- Vizyon ve misyonunuzu gösterir. Web sitenizde vizyon ve misyon bölümüne eklediğiniz fotoğraflar, kendinizi daha iyi ifade etmenize yardımcı olur.

4- Güvenilirliğinizi arttırır. Yurtdışında bulunan bir firma, sizim firmanızı inceleyebilir. Size güvenmesi, fabrika tanıtım çekiminize bağlı olabilir.

5- Hacminizi göstermenizi sağlar. İş hacminizi, fabrikanızın büyüklüğünü ve çalışanlarını göstermek için videodan daha yararlı bir araç yoktur. 

6- Fabrika fotoğraf çekimi, web sitenizin bölümlerinde kullanılır ve anlatmak istediklerinizi görsel olarak sunar. Aynı zamanda bu fotoğraflar, sosyal medya araçlarınızda yapacağınız reklamlarda da etkin rol oynar.

Nerelerde Kullanılır?

Fabrika video çekimi, öncelikle web sitenizin “biz kimiz” ve “fabrikamız” gibi bölümlerinde kullanılır. Sizinle iletişime geçen müşterilerinize gönderebileceğiniz etkili bir araçtır. Yurt içi veya yurt dışı fuarlarında kullanılır. Facebook ve Instagram gibi sosyal medya araçlarda paylaşılır. Fabrika fotoğraf çekimleri ise başlıca katalog tasarımlarında yer alır. Afişler, broşürler, dergi reklamları, gazete ilanları ve billboardlarda kullanılır. Sosyal medya araçlarını aktif olarak kullanmak ve reklam yapmak için bu fotoğraflar tercih edilir.

Fabrika fotoğraf ve video çekimleri, tıpkı ürün fotoğraf çekimi gibi önemli bir adımdır. Her firmanın sahip olduğunu özellikleri uluslararası müşterilere aktarır. Prestij ve güvenin en önemli araçlarıdır. Fabrika çekimleri alanında profesyonel reklam fotoğrafçıları tarafından gerçekleştirilmektedir. Kaliteli ve güvenilir hizmet almak, geri dönüş ve verim elde etmek için son derece önemlidir.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: