Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Fabrika Fotoğraf Çekimi

Fabrika Fotoğraf Çekimi, firma ve markaların sahip olduğu fabrikalarda, iş ve hizmet alanına yönelik olarak gerçekleştirilen çalışmalardır. Fabrika çekimlerinin amacı, iş, üretim, dağıtım, onarım ve bakım gibi süreçleri, kitlelere aktarmaktır. Firmalar, iş ve hizmet süreçlerinin kalite ve prestijini, güvenilirliğini, fotoğraf karelerine aktararak, iş dünyasında yer alan firmalara ve müşterilere sunmaktadır. Ticari alanda yer alan firmalar, ilişkileri geliştirmek, sermaye kazanmak, iş sürekliliğini devam ettirmek ve hedeflediği kapasitelere ulaşmak için reklam ve tanıtım alanlarına önem vermektedir. Firmalar arasındaki iletişimi ve etkileşimi gerçekleştiren, müşteriler ile arasında bağlantı oluşturan reklam unsuru, fotoğraflar olmaktadır. Bu nedenle firmalar sahip oldukları mekan, ofis, fabrika, laboratuvar, makine ve araçları, fotoğraf çekimleri ile ortaya çıkarmakta ve kitlelere sunmaktadır. Böylelikle kaliteli, güvenilir ve prestijli marka imajı yansıtılmaktadır. Bu da firmanın içinde bulunduğu sektörde bir adım öne geçmesine olanak sağlamaktadır. Sektörün önde gelen markalarından biri olmak, uluslararası bir iş alanında yer alma ile doğru orantılıdır. Firmanın güçlenmesi için fotoğraf çekimleri ile yapılan tanıtım ve reklam, önem verilen bir alandır.

Katalog Fotoğraf Çekimi ve Tasarımı

Katalog fotoğraf çekimi, firma ve markaların sahip olduğu ürün, hizmet ve iş alanlarına yönelik olarak yapılmaktadır. Çekimi yapılan ürün ve hizmetler, firmanın katalog çalışmalarında, reklam verdiği kitle iletişim araçlarında ve E-ticaret alanında kullanılmaktadır. Katalog fotoğraf çekimlerinin öncelikli amacı şirketin vizyon ve misyonunu, iş ve ticari alanını, sahip olduğu ürün ve teknolojiyi ortaya koymaktır. Katalog fotoğraf çekimleri ve hem basılı hem de sanal katalog çalışmaları, firmanın kalıcı ve güvenilir bir göstergesi olmaktadır. Katalog çalışmaları, firmanın iş sektöründe yer alan diğer firmalar, uluslararası ticaret alanı ve müşteri portföyüne ulaştırılmaktadır. Katalog çalışmaları da tıpkı katalog fotoğraf çekimleri gibi profesyonel reklam ajansı bünyesinde yer alan uzman fotoğrafçı tarafından yapılmaktadır. Katalog çalışmalarının hazırlanmasında firmanın sunmak istedikleri, beklenti ve istekleri, fotoğrafçının deneyim, tecrübe ve bilgi düzeyi harmanlanarak bir çalışma yürütülmekte ve oluşturulmaktadır.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: