Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Ev Tekstili Katalog Fotoğraf Çekimi

Ev Tekstili Katalog Fotoğraf Çekimi, tekstil sektöründe yer alan firmaların ürünlerinin tanıtılması ve satışının sağlanmasına yönelik olarak gerçekleştirilmektedir. Fotoğraf çekimlerinin kullanıldığı katalog çalışmaları müşterilere ulaştırılan en doğru ve anlaşılır tanıtım aracıdır. Katalog çalışmalarının amacı firma ve ürünlerini doğru biçimde tanıtarak kalıcı çalışmalar ortaya sunmaktadır. Mobilya çeşitleri, perde, halı, kumaş kullanılan aksesuarlar, ev tekstili içerisinde yer alan ürünlerdir. Bu ürünler, mağazalarda ve E-ticaret sitelerinde satışa sunularak müşterilere ulaştırılmaktadır.

Tekstil fotoğraf çekimleri, profesyonel reklam fotoğrafçısı tarafından yapılmaktadır. Fotoğraf çekimleri, firma ve ürünlerin türüne göre belirlenen konseptler ile stüdyo ortamında veya firma merkezinde yapılmaktadır. Çekimlerin ardından fotoğraflar, belirli bilgisayar programları ile desteklenmektedir. Firma ve ürün katalog çalışmaları da fotoğraf ajansı tarafından yapılmaktadır. Çalışmalarda firma ve fotoğrafçının ortak fikirleri esas alınmakta ve buna göre bir yol izlenmektedir.

Tekstil Ürün Çekimi

Tekstil sektörünün oldukça geniş bir alanı kapsayarak uluslararası alanda faaliyet göstermesi, beraberinde geniş bir reklam unsurunu da gerekli kılmaktadır. Sektörün gün geçtikçe büyüyen hacmi, ürün çeşitliliğini ve kalite düzeyini de değişime uğratmaktadır. Bu da sektör içerisinde birbirinden farklı tarz, kalite, kumaş ve görselliğe sahip ürünleri üreten firmaların yer almasını sağlamıştır. Sektörün içerisinde yer alan firmalar tarafından kalite, prestij, güvenilir ve uzun ömürlü unsurlara sahip olan ürünler üretilmektedir. Ürünlerin kalitesinin yansıtılarak pazar piyasasında yer alması ve müşterilere ulaşarak satışlarının sağlanmasını sağlamak için reklam oldukça önemli bir unsurdur.  Doğru, bilinçli ve kaliteli reklam aracının ten önemli unsuru şüphesiz ki profesyonel ürün fotoğraf çekimleri olmaktadır. Bu ürün çekimleri ile birlikte tekstil firmaları sahip oldukları kaliteyi doğru algılanabilir ve bilinçli bir biçimde tanıtacak ve satışa sunacaktır. Tanıtım çekimleri, ürün satışlarını doğru biçimde arttırırken, firma isminin kalıcı bir biçimde sektörde yer edinmesini ve prestijini güçlendirmesini sağlamaktadır. Firmanın uluslararaso alandaki ticari faaliyetleri, ürünlerin ve firmanın reklam kalitesi ile doğru orantılı olmakta ve büyük ölçüde etkilemektedir.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: