Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Erkek Model Çekimleri

Erkek Model Çekimleri, tekstil, giyim ve aksesuar fotoğraf çekimleri içerisinde yer alarak ürünlerin tanıtılmasına yönelik olarak yapılmaktadır. Giyim ve tekstil ürün çekimlerinin en önemli unsuru model konseptleridir. Model eşliğinde gerçekleştirilen ürün fotoğraf çekimleri, E-ticaret sayfaları, katalog çalışmaları ve kitle iletişim ürünleri üzerinde kullanılmaktadır. Erkek model çekimleri de giyim sektörü içerisinde bulunan firmalar için profesyonel olarak sağlanan bir hizmettir. Reklam fotoğrafçısı tarafından gerçekleştirilen fotoğraf çekimleri, stüdyo ortamında veya farklı mekanlarda yapılmaktadır.

Model Fotoğraf Çekimleri

Model fotoğraf çekimleri, tekstil, giyim ve aksesuar sektörü içerisinde bulunan firmaların ürünlerini tanıtma amacı ile gerçekleştirilmektedir. Model eşliğinde yapılan çekimler, ürünlerin daha dikkat çekici ve anlaşılır olmasını sağlarken, kullanım özelliğini de ortaya koymaktadır. Model fotoğraf çekimi, giyim, kozmetik ve aksesuar firmalarına sağlanan hizmetler arasında yer almaktadır. Ürünlerin daha anlaşılır olması ve ön plana çıkmasını sağlayan model fotoğraf çekimleri, alanında uzman ve profesyonel olan reklam fotoğrafçısı tarafından gerçekleştirilmektedir.

Reklam ajansı veya fotoğrafçısı tarafından gerçekleşen model ve ürün fotoğraf çekimleri, stüdyo ortamında, belirlenen farklı bir mekanda ya da açık alanda gerçekleşmektedir. Fotoğraf çekimleri, ürün çeşitliliği, özellikleri, firma istekleri ve fotoğrafların kullanılacağı alana yönelik olarak yapılmaktadır. Tüm bu unsurların bir araya gelmesi, çekimlerin daha doğru özelliklere sahip olmasını mümkün kılmaktadır.

NESS Reklam ve Erkek Model Çekimleri

NESS Reklam, model fotoğraf çekimlerini, ürün üretimi yapan firmalar için gerçekleştirmektedir. Katalog ve E-ticaret sayfalarında kullanılan fotoğraf karelerinin, model eşliğinde yapılması müşteriler üzerinde daha fazla etkin olmasını sağlamaktadır. Erkek model çekimleri, tekstil ve aksesuar firmalarının yanı sıra araç, fabrika ve iş merkezleri için de tercih edilmektedir. İş ve hizmet alanının müşterilere tanıtılmasını isteyen firmalar daha profesyonel bir çalışma için model konseptlerini tercih etmektedir. NESS Reklam Ajansı, erkek model fotoğraf çekim konsepti ile birçok firmaya hizmet vermeye devam etmektedir. Erkek model ile çekim yapılan firmalar arasında 40 Million, Crozwise Sports, Ateş A.Ş ve Axxel Tekstil firmaları yer almaktadır. Çekimler, stüdyo içerisinde ve firmanın tercih ettiği farklı kapalı veya açık mekanlarda yapılmaktadır.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: