Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Erkek Giyim Çekimi

Erkek giyim çekimi, katalog, internet sitesi, billboard ve diğer mecralarda kullanılmak üzere yapılmaktadır. Moda fotoğraf çekimleri kategorisinde yer alan erkek giyim çekimleri, kıyafetlerden ayakkabı ve kol düğmelerine kadar geniş bir ürün kategorisini kapsamaktadır. Fotoğraf çekimleri ürünlerin ve markanın konseptine göre stüdyo içerisinde veya dış mekanlarda yapılmaktadır. Erkek giyim çekimlerini “katalog çekimi” ve “e-ticaret çekimi” olarak ikiye ayrılabilmektedir. Her iki çekim de profesyonel reklam ajansı ve fotoğrafçı tarafından gerçekleştirilmektedir. 

Erkek Giyim E-Ticaret Çekimleri

E-ticaret, markaların ürünlerini satışa sunduğu bir pazar platformudur. E-ticaret fotoğrafları beyaz fon üzerinde veya önünde yapılmaktadır. Yüksek kaliteli ve profesyonel görünüme sahip ürün fotoğrafları, markaların öncelikli amacı olmalı ve olmaktadır. E-ticaret giyim çekimleri, stüdyo içerisinde yapılarak, photoshop işlemleri gerçekleştirilerek kullanılmaktadır. Markaların sahip olduğu tüm ürünler, satışa sunulmadan önce bu fotoğraf çekim hizmeti ile profesyonel olarak fotoğraflanmaktadır. E-ticaret platformlarında kullanılan modelli ürün çekimleri, en yüksek kalitede sunulmaktadır. Elbette ki bunun için alanında uzman fotoğrafçıdan destek alınmalı ve beraberinde profesyonel manken tercih edilmelidir. Stüdyo içerisinde yapılan çekimlerde, markanın temsilcileri ve çekilecek tüm ürünler bulunmalıdır. Böylelikle sağlıklı ve verimli bir iş süreci oluşacak, ortaya tatmin edici fotoğraflar çıkacaktır. Markanızın tanıtımını yapmak ve ürünlerinizin satışlarını arttırmak için, profesyonel süreci takip etmelisiniz.

Erkek Giyim Katalog Çekimleri

Erkek giyim fotoğraf çekimleri, imaj çekimi olarak da adlandırılabilir. İç ve dış mekanlarda, farklı konseptler ile yapılan çekimler, katalog çalışmalarında kullanılır. Bu çekimler, E-ticaret fotoğraflarından oldukça farklıdır. Katalog çekimleri, profesyonel manken eşliğinde, yine profesyonel bir fotoğrafçı tarafından gerçekleştirilmektedir. Burada markanın istediği mekan tercih edilerek, katalog sayfalarında yer alacak olan tüm kıyafetler çekime getirilmektedir. Makyöz, stilist ve yardımcılar eşliğinde yapılan katalog çalışmaları, gerekli photoshop işlemleri tamamlanarak teslim edilmektedir. NESS Medya olarak, 100’den fazla markanın giyim katalog çekimi projesinde yer aldık. Fotoğraf çekimlerimiz, marka ile varılan fikir birliğinde planlanmaktadır. Ajansımız olarak, gerçekleştirmiş olduğumuz katalog çekimlerini, kullanıma hazır olarak markalara teslim etmekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz çekimler, katalog çekimi kategorisinden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

POST A COMMENT

%d blogcu bunu beğendi: