Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

E-ticaret Ürün Fotoğraf Çekimi

E-ticaret Sitesi İçin Ürün Fotoğraf Çekimi, firma ve markaların sahip olduğu ürün satışlarını, internet platformları üzerinden gerçekleştirmeye yönelik olarak yapılmaktadır. Sektörler içinde yer edinmiş olan tekstil, kozmetik, teknoloji ve mobilya markaları, ürettikleri veya tedarik ettikleri ürünlerin satışını, oluşturdukları internet satış platformları üzerinden gerçekleştirmektedir. Günümüz alışveriş alanını oluşturan E-ticaret internet platformları, müşterilere kolay ulaşılabilir, güvenilir ve avantajlı alım, satım olanakları sağlamaktadır. Yapılan E-ticaret çalışmaları ve platformları, bireylerin hayatın her alanında ve merkezinde müşteri haline gelmesini sağlarken, firmalar için de geniş kapsamlı ticaret alanı oluşturmaktadır.

E-ticaret Ürün Çekimi

E-ticaret Sitesi İçin Ürün Fotoğraf Çekimi

İnternet satış sitelerinde yer alan ürünlerin, müşterilerin güven duyacağı, merak ve ilgilerinin artacağı görünümlere sahip olarak, ihtiyaç olgusunun karşılanması  ve bilinçli bir alışveriş yapılması için ilk aşamayı oluşturmaktadır. E-ticaret sitelerinde bulunan tüm ürünler, kullanım, kalite, avantaj ve farklılıkları ortaya koyarken, firmanın kalite ve prestijini de yansıtmaktadır. Müşterilerin beklentilerini karşılayacak ve belirli unsurlar kapsamında satın alınacak olan ürünlerin, müşteri kitlesine doğru aktarılması oldukça önemli olmaktadır. Firmalar, sahip oldukları ürünler için satış hedefi oluşturmakta ve bu hedefe ulaşmak için de profesyonel reklam fotoğrafçıları ile birlikte çalışmaktadır. Ürünlerin pazar piyasasında yer alarak, istenilen satış oranlarına ulaşması, fotoğrafçı tarafından yapılan fotoğraf çekimleri ile doğru orantılıdır.

ürün çekimi
yeşil spor ayakkabı çekimi

E-ticaret Sitesi İçin Ürün Fotoğraf Çekimi, firmaların belirli bir bütçe ayırarak alanında uzman reklam fotoğrafçısı ile çalışmalarını öngörmektedir. İnternet satış sitelerinde yer edinen firma ürünlerinin müşteri portföyüne kaliteli ve güvenilir biçimde ulaşması, alışveriş alanının en önemli unsuru olmaktadır. Bu nedenle satışa sunulan ürünler için profesyonel fotoğraf çekimleri yapılmaktadır. Uzman fotoğrafçı tarafından yapılan ürün fotoğraf çekimleri, firmanın beklentilerini karşılayacak ve kalitesini yansıtacak biçimde gerçekleştirilmektedir. Ürünlerin fotoğraf çekimleri, stüdyo ortamında, dış mekanlarda ve firmanın ticari merkezinde yapılmaktadır. Ürünlerin türü, kulanım alanı ve biçimi, yapılan fotoğraf çekimlerinin kurgusunu etkilemektedir. Her ürün için farklı bir çekim kurgusu gerekmekte ve bu unsurlar da profesyonel fotoğrafçının teknik bilgi ve deneyimi ile sunulmaktadır. Ürün çekimlerinin ardından, fotoğraf kalitesini güçlendirecek düzenlemeler yapılarak, ürün çekimleri E-ticaret alanında kullanılmakta ve böylelikle güvenilir ve bilinçli bir ticaret yapılmaktadır.

COMMENTS

  • Anonim

    8 Mayıs 2015

    Fotoğraf Çekimleriniz çok başarılı, tebrik ederim.

  • Anonim

    8 Mayıs 2015

    Fotoğraf Çekimleriniz çok başarılı, tebrik ederim.

POST A COMMENT

%d blogcu bunu beğendi: