Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Dış Mekan Fotoğraf Çekimi

Dış Mekan Fotoğraf Çekimi, firmaların katalog çalışmaları için tercihe dilen konseptler arasında yer almaktadır. Moda ve tekstil markaları, kurumsal firmalar, stüdyo çekimine uygun olmayan ürün ve hizmetler, dış mekan çekimleri kategorisinde bulunmaktadır. Ürünlerin dış mekanda fotoğraf karelerine aktarılması, firmanın beklentileri ve ürünlerin türüne göre şekillenmektedir. Tekstil ve aksesuar markaları, model eşliğinde dış mekan çekimleri ile katalog çalışmalarını güçlendirmektedir. Kurumsal firmalar ise dış mekanda gerçekleşen fotoğraf çekimleri ile birlikte sahip oldukları iş alanı, hizmet ve ürün kapasitesini ortaya koymaktadırlar. Dış Mekan Fotoğraf Çekimi, başlıca unsurlar çerçevesinde gerçekleşmektedir. Bu unsurlar, firmanın beklentileri, profesyonel fotoğrafçının teknik bilgisi ve ekipmanı, ürünlerin çeşidi ve kullanım alanı, mekanın yapısı, hava şartları, ışık düzeyi ve kadraj açıları olmaktadır.

Dış Mekan Fotoğraf Çekimi ve Katalog Çalışması

Ürün, hizmet ve kurumsal fotoğraf çekimlerde tercih edilen dış mekan fotoğraf çekimleri, firmaların katalog çalışmaları için oluşturulmaktadır. İnternet sitesi, katalog, dergi ve tanıtım filmlerinde kullanılan fotoğraf çekimleri, firmanın kendisini ve ürünlerini tanıtarak, kalite ve prestijini ortaya koymaktadır.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: