Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Darwish Suites Katalog Fotoğraf Çekimi

Darwish Suites Katalog Fotoğraf Çekimi, mekan tanıtımı için firmanın hazırlamış olduğu katalog ve internet sayfa çalışması için gerçekleştirilmiştir. Mekan çekimleri kategorisinde yer alan fotoğraf çekiminde mimari yapı, dekor özellikleri, hizmet ve ürün kalitesinin ön plana çıkarılması esas alınmıştır. Katalog çalışmasında ve internet sitesinde kullanılan fotoğraf çekimleri kaliteli ve güçlü bir iletişim aracı, kalıcı bir tanıtım unsuru olmuştur. Bu da firmanın sektör içerisinde iş devamlılığını ve daha geniş kitlelere ulaşma ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Reklamın en önemli bölümü olan fotoğraflar, firma kadar müşteri beklentilerini de karşılayan özelliklere sahip olmalıdır..NESS Reklam ve Darwish Suites Mekan Çekimi

Darwish Suites ile mekan fotoğraf çekimi için birlikte çalıştık. Mekan fotoğraf çekimi kategorisinde yer alan çekimlerimizi, katalog ve E-ticaret sayfalarına uygun olarak tasarladık. Firmanın sahip olduğu kalite, prestij, hizmet ve ürünler gibi unsurları fotoğraf karelerine aktararak geniş müşteri kitlelerine seslenen bir çalışma sunduk. Darwish Suites, İstanbul’un seçkin merkezinde bulunarak, kalite, güven, teknoloji ve hizmet kalitesi ile geniş ve uluslararası müşteri kitlesine sahiptir. Biz de reklam ajansı olarak firmanın beklentilerini ve tüm ayrıcalıklarını karşılayan mekan fotoğraf çekimi çalışması ile ismin sektörde kalıcı olmasını sağlayan fotoğraflar oluşturduk.

Darwish Suites fotoğraf çekimlerinde odaların mimari yapısı, dekorasyon ve dizaynı, sahip olduğu ürün ayrıcalıkları ve tüm bunların yanında minimal tarza sahip olmasını esas aldık. Böylelikle firmanın tercih edilme oranını oluşturan ve bu devamlılığı sağlayacak olan fotoğrafları en kaliteli ve profesyonel özellikler ile firmaya sunduk.

İç Mekan Fotoğraf Çekimi

Otel ve residence tanıtımlarının en önemli unsuru iç mekanın müşterilere ulaştırılması ve anlatılmasıdır. Mekan tanıtımları, kaliteli ve profesyonel fotoğraf çekimleri ile gerçekleştirilmektedir. Mekanın mimari yapısı, dekorasyon ve dizaynı, ürün ve eşyaları gibi sahip olduğu birçok unsur ve ayrıcalık, fotoğraflara aktarılarak tanıtılmaktadır. Geniş bir müşteri kitlesi ve devamlılığı için fotoğrafların bilinçli reklam anlayışına sahip olması ve tanıtımı kaliteli olarak gerçekleştirmesi gerekmektedir. Bu da firmaların profesyonel reklam fotoğrafçısı ile birlikte çalışmasıyla mümkün olmaktadır.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: