Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Dardanel A.Ş Ürün Fotoğraf Çekimi

Dardanel A.Ş Ürün Fotoğraf Çekimi, konserve ve paketlenmiş ürünlerin tanıtılması, satışa sunulması amacı ile gerçekleştirilmiştir. Firmanın sahip olduğu deniz ürünleri, kaliteli ambalajları ve konserve kutuları ile raflardaki yerini almadan önce yapılan fotoğraf çekimleri ile müşterilere ulaştırılmış ve böylelikle tanıtılmıştır. Ürün çeşitliliği, gerek E-ticaret sitelerinde gerek basılı reklam yayınlarda yer almıştır. Dardanel A.Ş. 1981 yılında kurularak ton balığı ve deniz ürünleri ile marketlerdeki yerini alan kaliteli ve güvenilir bir gıda firmasıdır. Firma, Türkiye’de üretimini gerçekleştirdiği ürünleri yerli ve yabancı pazara sunmaktadır. Bu nedenle ürünler farklı platformlar üzerinde tanıtılmakta ve müşterilere ulaştırılmaktadır. Ambalaj çekimleri, fotoğraf stüdyosunda yapılırken, yemek çekimleri otel ve restaurantta yapılabilmektedir. Konserve ürünler de ambalaj çekimleri kategorisinde yer alarak, reklam fotoğraf stüdyosunda gerçekleştirilmektedir. NESS Reklam ajansı ile birlikte çalışan Dardanel firması, ürünlerinin çekimlerini stüdyo ortamında beyaz zemin üzerinde gerçekleştirilmesini öngörmüştür. Uluslararası gıda pazarında yer alan ürünlerin çekimleri sade ve minimal bir tarzı yansıtarak, yalnızca ambalajların dikkat çekiciliği ön planda tutulmuştur. Böylelikle müşteriyi yormayan ve kolay anlaşılır düzeyde olan minimal fotoğraf çekimleri gerçekleştirilmiştir.

Konserve ve Ambalajlı Gıda Çekimi

Konserve üretimi yapan gıda firmaları, ürünlerinin reklamını yapmak için reklam fotoğrafçısının ambalaj çekimi hizmetinden faydalanmaktadır. Ürünlerin ambalaj türleri ve özellikleri fotoğraf kareleri ile müşterilere aktarılarak tanıtılmaktadır. Çekimlerinin önemli noktası ambalaj renk ve tasarımlarını, markanın ayrıcalıklarını kaliteli biçimde ortaya sunmaktır. Fotoğraflar, başlıca reklam araçları ve kitle iletişim ürünleri üzerinde kullanılmaktadır.

Gıda Fotoğraf Çekimi, gıda sektöründe yer alan firmaların ürünlerini pazar piyasasına sunarak tanıtımlarını gerçekleştirmeye yönelik olarak yapılmaktadır. Gıda fotoğraf çekimleri, firmanın mekanında veya fotoğraf stüdyosunda yapılmaktadır. Fotoğraf çekimlerinin kompozisyon ve konsepti firmanın ve ürünlerin türüne göre değişim göstermektedir. Fotoğraflar, katalog, broşür, dergi gibi basılı yayınlarda ve E-ticaret, internet sitesi gibi sanal platformlarda yer almaktadır. Gıda çekimlerinin en önemli noktası kalite ve güvenilirliğinin yanında lezzetinin de anlatılması ve müşterilerde iyi izlenim bırakmasıdır. Bu nedenle yemek çekimleri ve ambalajlı gıdalar dikkat çeken ve merak uyandıran fotoğraflar ile müşterilere aktarılmaktadır.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: