Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Broche, Estar Tekstil Tanıtım Fotoğraf Çekimi

Tanıtım Fotoğraf Çekimi, şirket ve markaların kurumsal kimliklerini, ürün ve hizmetlerini ortaya çıkartarak, hedef kitleye ulaştırılması kapsamında yapılmaktadır. Fotoğraflar, istenilen ürün ve hizmetin doğru biçimde kamuoyuna ve sektördeki firmalara aktarılmasını sağlamaktadır. Tanıtım çekimleri bir ürün ve hizmet olabileceği gibi mekan, inşaat ve üretim aşamaları da olabilmektedir. Tanıtım çekimleri, alanında uzman olan profesyonel reklam fotoğrafçısı tarafından gerçekleştirilmektedir. Fotoğrafların temel özellikleri, doğru ışıklandırma ve kadraj açılarına sahip olmasıdır.

Tekstil fotoğraf çekimleri, firmaların kumaş, kıyafet ve ev tekstili ürünlerinin tanıtılmasına yönelik olarak yapılmaktadır. Tekstil çekimlerindeki amaç firma ve ürünlerinin müşterilere doğru biçimde aktarılarak satış ve pazarlama unsurlarının gerçekleştirilmesidir. Sektörün önde gelen tekstil firmaları, kendilerini ve yapılan üretim faaliyetlerini kamuoyuna aktarmak için görsel sunumlardan yararlanmaktadır. Kaliteli ve kusursuz fotoğraf çekimleri, firma ve ürünlerin tanıtımının yapılması ve ekonominin güçlenmesi için zorunlu olmaktadır. Çekimlerde kullanılan kumaş, iplik, tasarım ve çizim özellikleri yer almaktadır. Katalog fotoğraf çekimleri, firmaların sektörde ve ticari faaliyetlerde kalıcı olmasını sağlayacak çalışmalar olmaktadır. Katalog tasarımlarında temel olarak firmaların ürün ve hizmet olanakları yer almaktadır. Ürün çekimleri ve kurumsal çekimler, katalog çalışmalarında kullanılmaktadır. Katalogların amacı, müşterilerin ve sektörde yer alan firmaların, markayı doğru biçimde algılaması, öğrenmesi ve ulaşmasıdır. Katalog çekimlerinde firmanın ofis ve çalışma ortamı, ürünlerin yapım aşaması ve son halleri, yönetici kadrosu ve personeller yer almaktadır. Fotoğraf çekimleri, profesyonel reklam fotoğrafçısı tarafından gerçekleştirilir ve belirli tasarımlar halinde katalog çalışmalarına dönüştürülmektedir.

“BROCHE / ESTAR TEKSTİL ”

Estar Tekstil ,iç ve dış giyim, ev tekstili ve gelinlik üretim alanında Türkiye’nin lider firmaları arasında bulunmaktadır. Firma, alanında uzman olan çalışan kadrosu ve yüksek teknoloji ürünleri ile kusursuz hizmet anlayışına sahiptir. Firmanın ofisinde 19 kasnak brode makinesi bulunmaktadır. Estar Tekstil, tasarım ekibinin modern ve trend çalışmaları ile sektörün önde gelen ürünlerini pazar piyasasına sunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışında gerçekleşen tekstil fuarlarına katılan Estar tekstil, ürünlerini uluslararası alanda tanıtarak geniş bir ticari alana yayılmaktadır.  Firmanın Polonya, Fransa, Kolombiya, Japonya Suriye’de bulunan acenteleri, global bir çalışma ve hizmet alanı sunmaktadır. Estar Tekstil, ürünlerinin yer aldığı showroom ve satış ofisi, Esenler Koza Plaza’da bulunan merkez ofisinde bulunmaktadır.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: