Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Beyaz fonda ürün çekimi

ayakkabi-canta-urun-cekimi
rugan-urun-cekimi
Eyüp sabri Tuncer
ürün çekimi

Beyaz Fon Ürün Çekimi

Beyaz Fon Ürün Çekimi; ürünlerinizi satışa koymadan önce ihtiyaç duyacağınız çalışmalardan biridir. Profesyonel ürün çekimleri, pazarlama ve satış alanında ön plana çıkmanız için gereklidir.

Beyaz Fon Ürün Çekimi Neden Gereklidir?

Ürünleri müşterilere bire bir olarak sunmanın en iyi yolu beyaz arka plana sahip fotoğraflar kullanmaktır. Beyaz fon ürün çekimleri, ürünleri daha görünür kılar. Beyaz fon ürün çekimleri ile ürünlerinizin doğru algılanmasını sağlayabilir ve pazarlamanızı güçlendirebilirsiniz. Kullanım alanı gösterilen ve konsept içerisinde kullanılan ürünlerin mutlaka bir veya daha fazla beyaz fonlu görsele ihtiyacı vardır. Bu nedenle birçok firma ürünleri için hem beyaz fon çekimleri hem de konsept (lifestyle) çekimleri kullanır.

Beyaz Fon Çekimleri Nerelerde Kullanılır?

Beyaz fon ürün çekimleri web sitelerde, pazar yerlerinde, katalog ve reklam çalışmalarında kullanılır. Beyaz fonda çekilen ürün fotoğraflarınızı Amazon, Trendyol, Hepsiburada, Sahibinden, n11, Etsy ve daha birçok pazar yerinde kullanabilirsiniz. Ayrıca beyaz fonda çekilen ürünler, banner, katalog ve reklam çalışmalarında da rahatlıkla kullanılabilir. Beyaz fon çekimlerinin en büyük avantajı dekupe edip farklı çalışmalar üzerinde kullanabilmenizdir.

Beyaz Fon Çekimi Hangi Ürünler İçin Yapılır?

Beyaz fon ürün çekimi, E-ticaret yapan tüm firmaların ürünleri için yapılabilir. Ayakkabı, aksesuar, giyim, makine, çanta ve daha birçok ürün için beyaz fon çekimi yaptırabilirsiniz.

Beyaz Fon Fotoğraf Zorunluluğu Olan Pazar Yerleri;

Dünyanın en büyük E-ticaret platformu olan Amazon, müşterilerinden yüzde yüz beyaz arka plana sahip olan fotoğraflar talep eder. Amazon Avrupa, Amerika veya Türkiye’de satış yapmak istiyorsanız, ürün fotoğraflarınızın beyaz arka plana sahip olması gerekiyor. Satışa açacağınız ürün için beyaz fon çekimi yaptırmalısınız. Türkiye’nin popüler pazar yerlerinden biri olan Hepsiburada da Amazon ile aynı fotoğraf kriterlerini isteyerek, beyaz fon fotoğrafları kabul eder. Bu nedenle Amazon ve Hepsiburada platformlarında satış yapmak istiyorsanız beyaz fon ürün çekimine önem vermelisiniz. Beyaz arka planlı ana fotoğrafın ardından gelen fotoğraflar ise konsept veya detay şeklinde (yakın görsel) olabilir.

Beyaz fon ürün çekimlerimizi incelemek için web sitemizde bulunan ‘ürün çekimi’ veya ‘projeler’ bölümlerini ziyaret edebilirsiniz.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: