Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Beyaz Fon Ürün Çekimi

Beyaz fon ürün çekimi, ürünlerin satışa sunulması için verilen bir hizmettir. Profesyonel reklam fotoğrafçısı tarafından gerçekleştirilen çekimler, stüdyo içerisinde yapılmaktadır. E-ticaret sitelerinin tamamı, beyaz fonda çekilen ürünleri kabul etmektedir. Bunun öncelikli nedeni ise beyaz fonlu fotoğrafların daha etkili olması ve hızlı açılmasıdır. Ayakkabıdan takıya kadar her ürün, profesyonel olarak fotoğraflanır ve ardından retouch işlemleri gerçekleştirilerek e-ticaret sitelerine yüklenir.

Ürünler Neden Beyaz Fonda Fotoğraf Çekilmelidir?

Etkili Görünüm; Beyaz fon üzerinde çekilen ürünler, müşteriler tarafından daha detaylı incelenebilmektedir. Bu nedenle ürünler bir veya daha fazla kare ile müşterilere beyaz fon üzerinde aktarılmaktadır.

Hızlı Erişim; E-ticaret siteleri, beyaz fonda çekilmiş olan fotoğrafları daha hızlı sürede açmaktadır. Bu da tüm web sitelerin beyaz fondaki çekimlere özen göstermesine yol açmaktadır.

Daha Düşük Maliyetler; Konsept fotoğrafları, beraberinde birçok aksesuar ve eşyayı getirmektedir. Örneğin ayakkabıları konsept olarak çekmek için çeşitli eşyalara ihtiyaç duyulmaktadır. Ancak beyaz fonda çekilen ayakkabılar beraberinde aksesuar kullanımı gerektirmez. Bu da ürün sahibi için daha düşük maliyetli bir çekim demektir.

Çekimler Nerede Yapılmaktadır?

Beyaz fonda gerçekleştirilen çekimler her zaman profesyonel ekipman ile yapılmaktadır. Bu çekimler için yalnızca bir fotoğraf makinesi yeterli değildir. Fotoğrafçının kurulu olan profesyonel ekipmanları, beyaz fon çekimlerinde elde edilen en yüksek kaliteyi vermektedir. Bununla birlikte photoshop işlemleri de kaliteyi doğrudan etkilemektedir. Beyaz fon ürün çekimi, daima alanında profesyonel olan ürün fotoğrafçısı tarafından gerçekleştirilmelidir.

NESS Medya olarak 400’ü aşkın firma için beyaz fon çekimleri gerçekleştirdik. Bu çekimler içerisinde, ayakkabı, çanta, ev aksesuarları, paketli yiyecekler, elektronik aletler ve daha birçok ürün firması bulunmaktadır. Ürünleri, profesyonel stüdyomuz içerisinde gerçekleştirdikten sonra tüm gerekli photoshop işlemlerini yaparak teslim etmekteyiz. Taşınamayan veya adeti çok yüksek olan ürünler için, mağaza ve fabrikalarda ekipmanlarımız ile stüdyo kurmaktayız. Sağlamış olduğumuz bu hizmet, firma için hem maliyet düşüren hem de zaman kazandıran bir avantajdır. Beyaz fon çekimlerimizi ürün çekimi kategorisinden detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Beyaz fon ürün çekimlerinden oluştuğumuz galerimize de bakabilirsiniz.

POST A COMMENT

%d blogcu bunu beğendi: