Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Beerport Mekan Fotoğraf Çekimi

 Mekan fotoğraf çekimi, restoran & cafe, ofis, atölye, şirket ve oteller kapsamında tanıtım amacına yönelik olarak yapılmaktadır. Mekan fotoğraf çekimlerinde, mekanın iç ve dış mimari yapısı, dekorasyon ve dizaynı, öne çıkan detayları ön plana çıkarılmaktadır. Fotoğraf çekimlerinin istenilen kalite ve düzeyde olması için reklam fotoğrafçıları tarafından hizmet alınmaktadır. Yeterli ışık düzeyi ve doğru bakı açıları, çekimlerin oluşmasında en önemli faktörlerdir. Profesyonel fotoğrafçı, teknik bilgisi ve deneyimi ile geçekleştirdiği mekan çekimlerinde, tanıtımın yapılmasında etkin olacak unsurları ve detayları bilmektedir. Profesyonel fotoğraf ekipmanı ile yapılan çekimler, fotoğraf programları ile güçlendirilmektedir. Böylelikle çeşitli unsurların bir araya gelmesi ile oluşan mekan çekimleri, işveren tarafından istenileni ortaya koymaktadır.

Mekan Fotoğraf Çekiminin Önemi,

Mekan çekimleri, öncelikle ait olduğu firmanın ve markanın kalitesini ortaya koymaktadır. Mekanın mimari yapısı ve tasarımı, çekimlerin ana temasını oluşturmaktadır. Mekan içerisinde bulunan eşyalar, aksesuarlar, düzen, çalışma ortamı ve hizmet de bu fotoğraflar ile ifade edilmektedir. Mekan çekimlerinin yapıldığı alanlar; restoran, mağaza, şirket, otel, ofis ve poliklinik gibi çeşitli iş alanları ve hizmet sektörleri içerisinde yer almaktadır. Mekan fotoğraf çekimleri, firmaların internet sitelerinde, katalog, dergi, billboard, broşür ve diğer reklam araçları üzerinde yer almaktadır.

BEERPORT

Mekan Fotoğraf Çekimi

Beerport Mekan Fotoğraf Çekimi

İstanbul’un Beşiktaş semtinde yer alan Beerport, restoran, cafe ve bar hizmetleri ile ismini duyurmaktadır. Her yaş grubuna uyum sağlayan mekan, mimari yapısı, kaliteli hizmeti ve şehrin en işlek merkezlerinden biri olması yönüyle büyük ilgi görmektedir. Restoranın deniz manzarası da müşteriler tarafından tercih edilme oranını arttırmaktadır. Beerport, mekan tanıtımını gerçekleştirme ve isminin sektörde daha net bir biçimde ifade edilmesi kapsamında Ness Reklam Ajansı ile çalışmayı tercih etti.

Beerport mekan fotoğraf çekimlerinde, mekanın sahip olduğu mimari yapı ve eşyalar başta olmak üzere tüm özellikleri fotoğraf karelerine aktarıldı. Mekanın geniş kadraj açıları ile yansıtılmasının ardından menü içeriğinin ve hizmetinin kalitesinin ortaya konması amacı ile menüden seçilen yemek sunumları da fotoğraf çekimlerine eklendi. Böylece görselliğin tüm anlamıyla etkin olduğu mekan ve menü tanıtımları, kaliteli fotoğraf çekimleri ile gerçekleştirildi.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: