Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Ayakkabı Fotoğraf Çekimi

Ayakkabı Fotoğraf Çekimi, yıl boyunca en çok gerçekleştirdiğimiz ürün çekimleri arasında yer alır. Uzun yıllardır çalışmaya devam ettiğimiz başlıca ayakkabı firmaları, hızlı üretim süreçleri sonucunda stüdyomuzu fotoğraf çekimi için ziyaret ederler. Sonsuz beyaz fon çekimlerini, stüdyomuz içerisinde gerçekleştirerek, retouch işlemlerini tamamlayarak müşterilerimize iletiriz. Daha sonra aynı ayakkabılar için model çekimleri planlanır. Modelli ayakkabı fotoğraf çekimi, firmanın istekleri doğrultusunda bir mekan belirleyerek bir veya daha fazla gün içerisine gerçekleşir. Ayakkabıların tarzına, mevsime ve hava şartlarına göre mekan seçimi yapılır. Dış veya iç mekanlar tercih edilir. İç mekanlarda genel olarak renkli fonlar ve tabureler tercihimizdir. Kuruluşumuzdan itibaren devamlı veya dönemsel olarak olarak çalıştığımız ayakkabı firmalarını aşağıda listeledik. Referanslarımıza bakabilir ve web sitemizdeki ayakkabı çekimlerini inceleyebilirsiniz.

Çalıştığımız Bazı Ayakkabı Firmaları;

1- Maglieriapelle; Maglieriapelle markası, el yapımı ayakkabı üretiminin öncülerindendir. Yurtdışı müşterileri için üretilen ayakkabılar, kemeler ve çantalar, ilk olarak stüdyomuza beyaz fon çekimi için getirilir. Yılda ortalama 2-3 model çekimi için planlamalar yapmaktayız.

2- Tonny Black; Tonny Black markası, E-ticaret alanında spor ayakkabı satışları ile tanınmıştır. Kendi ürettikleri ayakkabıları farklı platformlar üzerinde satışa sunmaktadırlar. Her hafta düzenli olarak beyaz fon ve model çekimlerini gerçekleştirmekteyiz.

3- Jabotter; Yurtiçi ve yurtdışında aktif olarak satış yapan firmanın, ayakkabı ürün çekimlerini gerçekleştirdik.

4- Trendy Topuk; Nişantaşında mağazası bulunan ve E-tcaret yapan markanın, beyaz fon çekimleri için uzun bir süre çalışmalar yürüttük.

5- Tuna Luxury Shoes; Bilinirliği ile ön plana çıkan markanın, beyaz fon çekimleri için bir araya geldik ve yüzlerce model için çekim gerçekleştirdik.

6- Dugana; Spor ayakkabı üretim ve satışlarında popülerliğe sahip olan firmanın katalog çekimlerini gerçekleştirdik.

7- Stefano Ricci; Ünlü markanın katalog çekimi ve mekan çekimi için hizmet sağladık.

8- Royal Noble; Yurtdışında aktif olarak satış yapan markanın ilk olarak beyaz fon çekimleri, daha sonra da katalog çekimleri için hizmet verdik.

Bunlar gibi daha birçok ayakkabı firmaları ile çalışmaktayız. Dönemsel olarak çalıştığımız yurtiçi ve yurtdışı markaların her biri, alanlarında ön plana çıkan isimlerdir. Beyaz fon ve katalog çekimlerimizi web sitemizdeki kategorilerimizden inceleyebilirsiniz.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: