Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Ayakkabı Fotoğraf Çekimi

Ayakkabı fotoğraf çekimi, markaların müşterilerine ulaşarak ürün satışlarını sağlamalarına yönelik olarak yapılmaktadır. Ticaret ve pazarlaması yapılacak her ayakkabının, hedeflenen satışlara ulaşması için fotoğraf çekimi gerçekleştirilmektedir. Ayakkabı fotoğraf çekimleri markaların E-ticaret, vitrin, katalog, reklam afişi ve diğer kitle iletişim mecralarında kullanılmaktadır. Yapılan ürün fotoğraf çekimleri, markanın sahip olduğu ürünleri tanıtırken, kalitesini de ortaya koymaktadır. Ayakkabı çekimleri, ürün fotoğraf çekimleri arasında yer almaktadır ve fotoğraflar ağırlıklı olarak katalog ve E-ticaret için kullanılmaktadır. Bireylerin yaşamın her alanında müşteri haline gelmesi, internet satış sitelerine ve ürünlerin görsel kalitelerine verilen önemin artmasına neden olmaktadır.

.NESS REKLAM AYAKKABI FOTOĞRAF ÇEKİM HİZMETİ

.NESS Reklam, kurulduğu ilk günden itibaren, ürün, mekan, katalog ve kurumsal fotoğraf çekimleri gerçekleştirerek kusursuz hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Ürün çeki kategorisinde yer alan ‘ayakkabı çekimleri’ sektörde yer edinen firma ve markaların ürünlerinin pazar piyasasında yer alması ve hedeflenen satışlara ulaşmak için yapılmaktadır. Ness Reklam olarak, E-ticaret, katalog ve diğer reklam mecraları üzerinde yer alacak olan ayakkabı markaları ile çalışarak ürün çekim hizmeti verdik. Yaptığımız ayakkabı fotoğraf çekimlerini reklam stüdyomuzda gerçekleştirip, gerekli düzenlemeleri yaparak firmaya sunmaktayız. Markanın üretimini ya da tedarikini yaptığı ayakkabıların kalite, tasarım ve renk özelliklerini ön plana çıkartarak, profesyonel fotoğraf karelerine aktarmaktayız. Hizmetlerimiz arasında, ayakkabı fotoğraf çekimlerinin yanı sıra katalog tasarımı da yer almaktadır.

KİMLERLE ÇALIŞTIK?

.NESS Reklam hizmetleri arasında ayakkabı fotoğraf çekimleri ve katalog çalışmaları yer alıyor. Ürün ve katalog çalışmaları arasında bulunan ayakkabı çekimlerini, firmanın beklentileri doğrultusunda gerçekleştirip sunuyoruz. Sektörde yer alan güçlü ve kaliteli ayakkabı markalarını referanslarımız arasına eklemeye devam ediyoruz. Ayakkabı fotoğraf çekimi gerçekleştirdiğimiz referanslarımız arasında; Trendytopuk.com, Jabotter.com, John Richardo, Maglieriapelle Ayakkabı, Tunaluxury Shoes, Jeanbu ve  Dugana Spor firmaları yer alıyor.

Trendytopuk.com Ayakkabı Fotoğraf Çekimi

2013 yılında temelleri atılarak alışveriş platformu olarak kurulan, Trendytopuk firması kadınların alışverişe dair olan beklentilerini karşılamaktadır. Trendytopuk firmasının sürekli olarak yenilenen ve gelişen ürünlerinin çekimleri, kurulduğu tarihten bu yana ajansımız tarafından yapılmaktadır.

Maglieriapelle Ayakkabı Katalog Çekimi

Gerçek deri ayakkabı üretimi gerçekleştiren MaglieriaPelle, kaliteli el yapımı ürünlerini müşterilere sunmaktadır. Türkiye’nin el yapımı ayakkabı üreticilerinin başında gelen seçkin firma, ürünlerinde özel olarak tedarik ettiği deri kumaşları kullanmaktadır.  Maglieriapelle markasının yüksek kalite ve el işçiliğine sahip olan ürün çekimlerini gerçekleştirmekteyiz.

Jabotter.com Ayakkabı Fotoğraf Çekimi

Türkiye’nin E-ticaret alanında ismini duyuran Jabotter firması, kaliteli ürünlerinin, binlerce kişilik müşteri kapasitesi bulunuyor. Firmanın sahşp olduğu İnternet satış sitesi için fotoğraf çekim hizmeti gerçekleştirdik.

John Richardo Ayakkabı Ürün Çekimi

18 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Edo Ayakkabı, günlük olarak 350 çift ayakkabı kapasitesine sahip üretim gerçekleştirmektedir. Türkiye’nin önde gelen ayakkabı firmalarından olan Edo Ayakkabı, ürünlerini doğal deri ve ince el işçiliği ile üretmektedir. Firma yurt içi ve yurt dışındaki mağazaları için John Richardo markası ile birlikte üretim yapmaktadır. Ness Reklam olarak güçlü ve kaliteli Edo Ayakkabı firmasına, John Richardo markasına ait olan ayakkabıları için ürün çekim hizmeti sağladık.

Tuna Luxury Shoes Ayakkabı Ürün Çekimi

Tuna Luxury Shoes markası sahip olduğu binlerce ayakkabı model çeşitliliği ile E-ticaret alanında çalışmalar sürdürüyor. Markanın sahip olduğu ürünlerin kalitesini, yaptığımız çekimler ile müşterilere aktardık.

Dugana Spor Ayakkabı Katalog ve Ürün Çekimi

Gökçem Ayakkabı firması 2005 yılında kurularak sahip olduğu Dugana ve Walkland markaları ile ayakkabı üretimi yapmaktadır. Dugana ismine sahip olan halı saha ayakkabılarının çekim ve katalog çalışması, ajansımız tarafından yapıldı.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: