Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Ayakkabı Çekimleri

Ayakkabı çekimleri, markaların müşteri kitlelerine ulaşarak ürünlerini tanıtmaları ve böylelikle satışlarını sağlamalarına yönelik olarak gerçekleştirilmektedir. Tanıtım ve pazarlaması yapılacak her ürünün, hedeflenen satış rakamlarına ulaşması için fotoğraf çekimi hizmeti önemli rol oynamaktadır. Ayakkabı çekimleri markaların katalog, E-ticaret, vitrin ve reklam afişleri üzerinde yer almaktadır. Reklam fotoğrafçısı tarafından yapılan ürün fotoğraf çekimleri, firmanın sahip olduğu ürünleri tanıtırken, kalite ve prestijini de ortaya koymaktadır. Ayakkabı çekimleri, ürün fotoğraf çekimleri kategorisinde yer alarak genel olarak katalog ve internet sitelerinde kullanılmaktadır.

Bireylerin yaşamın her anında müşteri haline gelerek internet erişimi sağlaması, E-ticaret kavramının gelişmesine olanak sağlamıştır. Bu nedenle firma ve markalar üretimini veya tedarikini yaptıkları ürünleri, internet platformları üzerinden müşterilere ulaştırmaktadır. Bu da müşterilerin ev, iş yeri, okul ve sokaklardan ürünlere ulaşmasını gerçekleştirmektedir. Firmalar, tanıtımlar için katalog, afiş, billboard, reklam araçları üzerinde kullandıkları fotoğraflar, E-ticaret sitelerinde de kullanarak satış unsurunu kolay biçimde gerçekleştirmektedir.

.NESS Reklam ve Ayakkabı Çekimleri

.NESS Reklam, 2007 yılından itibaren, ürün, katalog, kurumsal ve mekan fotoğraf çekimleri için her sektörden firma ile çalışmalar sürdürmüş ve sürdürmeye devam etmektedir. Ürün fotoğraf çekimi kategorisinde yer alan ‘ayakkabı çekimleri’ üretim ve satış sektörü içerisinde yer alan firmalara sağlanmaktadır. Markanın ürünlerinin pazar piyasasına kaliteli ve özgün bir biçimde ulaştırılması, profesyonel olarak gerçekleştirilen çekimler ile mümkün olmaktadır. Ness Reklam, E-ticaret, katalog ve diğer reklam araçları üzerinde kullanılacak olan ayakkabı çekimleri için kusursuz hizmet anlayışı ile çalışmaktadır.

NESS Reklam ayakkabı fotoğraf çekimleri hizmetinden yararlanan firmalar arasında yerel ve uluslararası isimler bulunmaktadır. Ayakkabı fotoğraf çekimlerini stüdyo içerisinde farklı konseptler ile gerçekleştiren NESS Reklam, firmaların katalog tasarım ihtiyaçlarını da karşılamaktadır. Her fotoğraf çekimi için farklı konsept oluşturulmasının temel nedeni, firmaların sahip olduğu tarz ve tasarımlar, müşteri kitleleri, fotoğrafların kullanılacağı alanlar ve firma istekleri olmaktadır. Bu nedenle, çekim süreçleri, tüm detaylar ön planda tutularak oluşturulmakta ve bu detaylar doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

Trendytopuk.com, Maglieriapelle, Jabotter.com, John Richardo, Tuna Luxury Shoes, Dugana Spor Ayakkabı, firmaları, fotoğraf çekimi ve katalog tasarım hizmeti verilen isimler arasında bulunmaktadır.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: