Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Awe Cemre Şampuan Fotoğraf Çekimi

Şampuan fotoğraf çekimi, ürün çekim hizmeti içerisinde yer alarak, firmanın internet satı sitesi, katalog ve broşür çalışmaları, kitle iletişim araçları ve reklam mecraları üzerinde yer almaktadır. Kozmetik sektöründe yer alan şampuan firmaları, üretimini yaptıkları ürünlerin tanıtım, pazarlama ve satış unsurlarını gerçekleştirmek için fotoğraf çekimlerinden yararlanmaktadır. Ürünlerin kalitesi, özellik ve ayrıcalıkları yapılan fotoğraf çekimleri ile ön plana çıkartılarak müşterilere ulaştırılmaktadır.

Awe Cemre Şampuan, Ürün Fotoğraf Çekimi 

Awe Cemre, kozmetik sektöründe yer alan doğal ve güvenilir markalar arasında yer alarak, ürün çeşitliliği ile müşterilere kaliteli bakım olanakları sunmaktadır. Markanın bünyesinde bulunan ürünler arasında, şampuan, duş jeli granül, pekmez, bitkisel çaylar, ballı karışımlar, krem ve yağlar bulunmaktadır. Ürünler, insan sağlığı açısından oldukça faydalı olan bitki özlerinden üretilmektedir ve pratik kullanım sağlamaktadır.  Awe Cemre firması, Tübitak, Ar-Ge kuruluşları ve bazı üniversiteler ile birlikte ortak projeler geliştirerek, Türkiye’de bulunan zengin bitkisel değerlerin korunması ve bilimsel alt yapısının oluşturulması için önemli katkılar sağlamaktadır. Bitkiler için en güvenilir ve faydalı koşullar oluşturulmakta, kaliteli toprak kullanımı, doğru ve bilinçli toplama tarihi ve iklim koşulları çerçevesinde değerlendirilmektedir. Elde edilen bitkiler, titiz bir biçimde sistematik kontrollerden geçerek sağlık güvencesi sağlanarak Awe-Cemre ürünleri ortaya çıkarılmaktadır. Ness Reklam olarak Awe Cemre firması ile birlikte çalışarak, firmanın şampuan fotoğraf çekimi hizmetini sağladık. Firmanın E-ticaret ve katalog çalışmalarında yer alacak olan şampuan ürün çeşitlerini, profesyonel fotoğraf karelerine aktardık.

Ürün fotoğraf çekimi, sektörde yer alan çeşitli firmaların ürünlerinin tanıtım, pazarlama ve satış unsurlarını gerçekleştirmeye yönelik olarak yapılmaktadır. Ürün fotoğrafları, firmanın E-ticaret, katalog, dergi ve broşür çalışmalarında kullanılmaktadır. Firmalar, ürün çekimleri için belirli bir bütçe ayırmakta ve profesyonel ürün fotoğrafçısı ile çalışmaktadır. Ürün çekimleri, fotoğrafçının teknik bilgisi ve deneyimi ile kurgulanan konseptler dahilinde gerçekleştirilmektedir. Ürünlerin türü, kullanım alanı, ambalajı ve fotoğrafların hangi mecralar üzerinde kullanılacağı, çekim konseptinin belirleyici unsurları olmaktadır. Ürün fotoğrafları, ürünün anlatılmasının yanı sıra firmanın kalite ve prestijini de hedef kitleye ve sektördeki rakip firmalara ulaştırmaktadır.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: