Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Araç Fotoğraf Çekimi

Araç Fotoğraf Çekimi, Kurumsal firmaların motorlu taşıtlarının fotoğraflar aracılığı ile müşterilere ve sektördeki diğer firmalara aktarılması amacı ile yapılmaktadır. İnşaat, yol yapım, ticari ve taşımacılık alanında faaliyet gösteren firmalar, araç çeşitliliğini ve kullanımını da kitlelere göstermektedir. Yapılan işin niteliği, kalitesi, güvenilirliği ve özverisi, fotoğraf çekimleri ile birlikte ortaya konmaktadır. Üretim, dağıtım, satış ve iş devamlılığını etkileyen tanıtım ve reklam fotoğrafları, iş alanının en önemli unsuru olmaktadır.Araç fotoğraf çekimleri, katalog fotoğraf çekimleri kategorisinde yer alarak firmaların kurumsal kimliklerini yansıtmaktadır. Çekimler, katalog çalışmalarında, tanıtım filmlerinde, toplantı ve seminerlerde yer alarak hedef kitleye sunulmaktadır. Çekimlerinin yapılmasının temel amacı, kalite, sermaye, prestij, vizyon ve misyonu göstermektir. Bu nedenle firmaya ait tüm araçlar, hizmet anlayışı ve olanakları, kurumsal çalışanlar da dahil olmak üzere fotoğraf karelerinde yer almaktadır.

Wirtgen Group Araç Fotoğraf Çekimi

Wirtgen Group, uluslararası alanda inşaat makineleri sektöründe yer alan ve faaliyet gösteren geleneksel isimleri bir araya getirmektedir. Wirtgen, Kleemann, Vögele, Benninghoven ve Hamm  markalarını kapsayan Wirtgen Group, uluslararası alanda Almanya, brezilya, Çin ve Hindistan merkezli olarak çalışmaktadır. Şirket, sahip olduğu ürün ve teknolojik donanım ile müşterilere yol yapımı ve rehabilitasyonu için mineral, maden ve geri dönüşüm malzemeleri, asfalt ve işleme, mobil makine çözümlerine yönelik olan plentleri sunmaktadır.

Transfer Best Araç Fotoğraf Çekimi

Türkiye’nin transfer firmaları arasında yer alan Transfer Best, kaliteli ve prestijli iş alanı, hizmet anlayışı ile müşterilerin beklentilerine cevap vermektedir. Kaliteli, donanımlı ve teknolojik araçları sayesinde transfer anlayışını güçlendiren firma, Türkiye’nin en güçlü iş sektörüne hizmet sağlamaktadır. Türk şirket ve firmalarına, yerli ve yabancı müşterilerine güvenilir, rahat ve konforlu taşıma sağlamaktadır.

Kurumsal Kimliğin Yansıtılması…

Kurumsal Fotoğraf Çekimi, firma ve şirketlerin kurumsal kimliklerinin fotoğraflar ile kalıcı bir biçimde sektörde yer edinmesi ve kitlelere aktarılmasıdır. Kurumsal çekimler, firmanın yer aldığı sektörü, iş alanını, kalite ve prestijini, diğer firmalara ve müşterilere anlatma biçimidir. Kuruma ait çalışmalar, yer aldığı iş alanı, ürünler, hizmet, kurumdaki yönetici ve personeller, kurumsal fotoğraf çekimlerinde yer alan unsurlardır. Fotoğraflar, ağırlıklı olarak kurumun düzeyini, konumunu ve iş alanını esas almaktadır.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: