Türkiye’de fotoğrafçılık sektöründe 400’den fazla referans şirkete kaliteli hizmet ve çözüm sunmanın yanı sıra profesyonel ekip ile görsel danışmanlık, internet platformunun püf noktaları ve müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolları gösterecek tüm detaylar NESS Reklam’da…

Stüdyo İletişim

+90 212 450 50 40
+90 535 912 54 12

Blog

Aksesuar Fotoğraf Çekimi

Aksesuar fotoğraf çekimi, ev tekstili, kişisel ürün, kozmetik ve teknoloji firmalarını içine alan geniş bir yelpaze içerisinde gerçekleşen hizmet türüdür. Firma sahipleri, üretim ve satışını yaptıkları ürünleri, aksesuar fotoğraf çekimleri ile birlikte müşterilere ulaştırmaktadır.

E-Ticaret ve Katalog Çalışmalarının Önemli Unsuru; Ürün Fotoğrafları

Günümüzde E-ticaret satış siteleri için büyük bir önem taşıyan ürünlerin başarılı bir biçimde müşterilere aktarılması, profesyonel fotoğraf çekimleri ile oluşmaktadır. Ürünlerin reklam aracı olan görsel sunum, farklı mecralar üzerinde gerçekleştirilmektedir. Online tanıtım ve satış platformlarının yanı sıra basılı yayınlarda da kullanılan tanıtım fotoğrafları, görsel kalitenin üst düzeyde olduğu çalışmalardır. E-ticaret sitelerinde kullanılan aksesuar fotoğrafları, ürünleri doğru biçimde anlatacak, kalitesini ön plana çıkartacak, satışları arttıracak özelliklere sahip olmaktadır. Markanın gündeme gelerek değerini arttırması, ürünlerin kaliteli biçimde kitlelere aktarılması ile mümkün olmaktadır.

Aksesuar ürün üretimi yapan firmalar, Aksesuar fotoğraf çekimi için yapılan çalışmalarda, profesyonel reklam ajansları ve fotoğrafçıları ile birlikte çalışmaktadır. Reklam ve tanıtım alanı için belirli bir bütçe ve zaman ayrılmaktadır. Alanında uzman, güçlü referans sahibi ve deneyim sahibi olan reklam fotoğrafçısı, ürün çekimlerini, firmanın beklentilerini karşılayacak biçimde gerçekleştirmektedir.

Ness Reklam ve Aksesuar Fotoğraf Çekim Hizmeti

Ness Reklam, ürün fotoğraf çekim hizmeti arasında yer alan aksesuar çekimleri, firmanın sahip olduğu ürünlerin türüne, firmanın beklentilerine ve hedef kitleye göre değişim göstermektedir. Ness Reklam olarak yaptığımız aksesuar çekimleri arasında, ev tekstilinden takı aksesuarlarına, telefon kılıflarından çantalara kadar birçok ürün yer almaktadır. Ürünlerin çekimini profesyonel ekipman ile stüdyoda ve dış mekanlarda gerçekleştirerek, farklı konseptler oluşturmaktayız.

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: